Ceramiczne zabezpieczenie szyb powłoką hydrofobową

Powłoka hydrofobowa, czyli niewidzialna wycieraczka

Zadbaj o swoje bezpieczeństwo na drodze i zabezpiecz szyby powłoką hydrofobową. Korzystając z tej ochrony, zapewnisz sobie świetną widoczność, pozbędziesz się zabrudzeń, a refleksy świetlne będą tylko wspomnieniem. Montaż ceramicznego zabezpieczenia hydrofobowego sprawia, że cząsteczki wody są odpychane i nie utrzymują się one na powierzchni szyby. Dzięki temu rozwiązaniu zwiększysz komfort jazdy i usprawnisz pracę wycieraczek.

Zabezpiecz szyby z Car Protection

Brudne, porysowane szyby to koszmar każdego kierowcy. Szczególnie podczas długich i monotonnych podróży. Odpowiednio zabezpieczając przednią szybę, możesz być przekonany, że nic nie zaskoczy Cię na drodze. Skuteczna ochrona na okno samochodu przyczyni się do szybszej reakcji kierowcy, a to przełoży się na bezpieczniejszą jazdę.
W Car Protection działamy zgodnie ze starą szkołą car detailingu, co oznacza, że każde auto traktujemy indywidualnie i skupiamy się na najdrobniejszych szczegółach. Na rynku można spotkać wiele firm oferujących usługi z zakresu pielęgnacji i konserwacji pojazdów, jednak w naszym studiu gwarantujemy działania na najwyższy poziomie, a to wszystko za sprawą doświadczonych pracowników i specjalnie wyselekcjonowanych produktów. W Car Protection możesz na nas liczyć pod każdym względem. Z chęcią przygotujemy Twoje auto do sprzedaży, ceramicznie zabezpieczymy felgi lub przyciemnimy lampy foliami PPF.