Pielęgnacja i zabezpieczenie dachu cabrio

Konserwacja i pielęgnacja dachu cabrio

Charakterystyczny dach cabrio, tzw. soft top to delikatny materiał wymagający odpowiedniej pielęgnacji, by mógł służyć jak najdłużej. Mimo tego, że kabriolet to auto sezonowe, warto zadbać o jego nienaganny wygląd. Bez względu na to, z czego wykonany jest dach pojazdu, ważne także jest, aby odpowiednio go zakonserwować.

Jak zabezpieczyć dach cabrio?

Decydując się na zabezpieczenie dachu swojego samochodu, warto zaufać profesjonalistom. W Car Protection oferujemy pielęgnację i konserwację dachu cabrio przy użyciu pierwszorzędnych środków chemicznych. Dzięki zastosowaniu powłoki hydrofobowej i ochrony przed promieniowaniem UV zapewnimy skuteczne zabezpieczenie przed wilgocią i przebarwieniami, co zapewni trwały i żywy kolor materiału na długo. Odpowiednia impregnacja dachu uchroni także przed niechcianymi pęknięciami czy rozerwaniem.

Zalety konserwacji dachów cabrio

Składany dach kabrioletu to delikatna część, o którą trzeba stosownie dbać, aby mogła służyć przez lata. Dzięki odpowiedniej impregnacji i pielęgnacji można spodziewać się takich korzyści jak:
– świetny wygląd auta,
– zabezpieczenie przed zanieczyszczeniami,
– wysoka hydrofobowość i ochrona przed przemakaniem,
– zabezpieczenie przed przebarwieniami.
Zdecydowanie warto zadbać o swoje auto, aby móc z niego korzystać jak najdłużej. W Car Protection mamy świadomość, że wyjątkowe pojazdy potrzebują wyjątkowych rozwiązań. Profesjonalnie czyścimy, pielęgnujemy i impregnujemy dachy cabrio. Przekonaj się sam, jak dobrze nam to wychodzi!
Nasza oferta obejmuje szereg działań car detailingowych. Już dziś zadbaj o nienaganny wygląd i skuteczną ochronę pojazdu. Z chęcią zabezpieczymy lakier Twojego samochodu lub zakonserwujemy skórzaną tapicerkę. Nie zwlekaj i umów się na wizytę!