Polerowanie lakieru

Polerowanie lakieru Warszawa

Nie trzeba być piratem drogowym, aby na samochodzie pojawiły się rysy czy przetarcia. Nawet jeśli jesteś sumiennym kierowcą i jeździsz ostrożnie, Twoje auto każdego dnia narażone jest na niezliczoną ilość uszkodzeń, które zmniejszają jego wartość i pogarszają wygląd zewnętrzny. Jednak to nie problem! Polerowanie lakieru pomoże Ci przywrócić dawną świetność pojazdu i zabezpieczy go na przyszłość.
Aktualnie stosowane lakiery są „miękkie”, co sprawia, że łatwo ulegają odpryskom czy zarysowaniom. Farba na aucie może ulec uszkodzeniu nawet podczas nieodpowiedniego mycia, w takim wypadku potrzebna jest renowacja.

Car Protection – i lakier jak nowy!

W Car Protection zapewnimy Twojemu autu najlepsze zabezpieczenia i pielęgnację. Renowacja lakieru samochodowego pozwoli Ci raz na zawsze pożegnać się z ubytkami i zarysowaniami. Regeneracja lakieru jest w stanie przywrócić pojazdowi dawny blask i skutecznie podtrzymać jego wartość na długo. Wszystkie nasze usługi przeprowadzamy w naszym studiu w Warszawie przy użyciu sprzętów i kosmetyków z najwyższej półki. Detailerzy, którzy zajmą się Twoim autem, to wykwalifikowana ekipa, która nie boi się żadnych wyzwań. Usuniemy wszelkie rysy i uszkodzenia lakieru. Gwarantujemy także najlepszą jakość i bezpieczeństwo przeprowadzonych działań.

Zabezpieczamy auta folią ochronną, aby zagwarantować bezpieczeństwo karoserii.