Renowacja lamp

Reflektory jak nowe!

Reflektory wykonane z tworzyw sztucznych są podatne na zarysowania, matowienie i, co za tym idzie, utratę przejrzystości. Są one narażone na niekorzystne czynniki atmosferyczne, zanieczyszczenia, środki myjące i nie tylko. Matowe, pożółkłe reflektory nie tylko wyglądają nieestetycznie, ale również zmniejszają skuteczność świecenia. Niejednokrotnie przepuszczają rozproszone światło, które razi i oślepia pozostałych uczestników ruchu. Nie ulega wątpliwości, że przejrzyste reflektory zwiększają bezpieczeństwo i do tego znacznie poprawiają wygląd samochodu.

Renowacja lamp w Warszawie? Zajmiemy się tym!

Warto jest co jakiś czas poddać renowacji lampy w swoim samochodzie. Jako doświadczone studio detailingowe zajmujemy się tego typu usługami. W tym celu używamy wyłącznie najlepszej jakości sprzętu oraz środków chemicznych, które nigdy nas nie zawiodły i przynoszą świetne, długotrwałe rezultaty. 

Przejrzyste, błyszczące reflektory wpływają też na zwiększenie wartości rynkowej samochodu. Wraz z wypolerowanym lakierem i odświeżoną tapicerką stanowią zgrane trio, przed jego sprzedażą. Skontaktuj się z nami i umów się na renowację lamp w Warszawie, w nowoczesnym studio detailingu!