O firmie

Auto detailing Warszawa? Skorzystaj z usług Car Protection!

Niezależnie od tego, czy Twój samochód jest prosto z salonu, czy też użytkujesz go od wielu lat, z pewnością przyda mu się wizyta w profesjonalnej firmie detailingowej. Powodów, by skorzystać z naszych usług jest naprawdę wiele. Zgłoś się do nas, jeśli chcesz być posiadaczem nieskazitelnie czystego i zadbanego pojazdu, chcesz podnieść jego wartość rynkową czy też chcesz przedłużyć jego żywotność. Skupimy się nie tylko na jego wyglądzie zewnętrznym, ale również na wnętrzu. Sprawdź, jak kompleksowe usługi oferujemy:

polerowanie lakieru,
pielęgnację i zabezpieczenie skór wewnątrz pojazdów,
renowację lamp,
oklejanie pojazdów bezbarwną folią PPF z funkcją regeneracji,
zabezpieczenie lakieru powłoką ceramiczną i grafenową,
ceramiczne zabezpieczenie felg,
przyciemnianie lamp foliami PPF,
ceramiczne zabezpieczenie szyb powłoką hydrofobową,
pielęgnację i zabezpieczanie dachów cabrio,
przygotowanie aut do sprzedaży.

Stara szkoła auto detailingu

Wiesz, co wyróżnia nas od pozostałych firm detailingowych w Warszawie i nie tylko? Potrzebną wiedzę i praktyczne umiejętności zdobywaliśmy w czasach, gdy auto detailing nie był tak bardzo popularny i aut nie obsługiwało się „hurtowo”. Mamy swoje sposoby na to, byś po odebraniu swojego pojazdy powiedział “WOW!”. Dla nas nie jest ważne, na jaką usługę się zdecydujesz (najtańszą czy najdroższą), gdyż wszystkich klientów traktujemy tak samo i każde zlecenie wykonujemy z największą starannością i precyzją.

Przyjedź i przekonaj się ile zyska Twoje auto bądź inny sprzęt motoryzacyjny, gdy pozwolisz nam o nie zadbać i je zabezpieczyć.
Możesz mieć pewność, że w warszawskim centrum detailingu Car Protection Twoje auto nie będzie po prostu jednym z wielu!